Broneeri juba täna. ↗

Taasavame 12.juunil.

Promokoodiga KOHALIK tuba juunis vaid 65€/öö.

Oled mõelnud, et pole ammu pealinna külastanud ja nüüd, kui suvi ees ja seekord ehk pole tänavad turistidest umbes, võiks ju uudistama tulla? Võiks muidugi!

Tule ja tunne ennast koduselt pealinna hipsterlikult koduses ja särtsakas Telliskivis – kohvikud, tänavatoit, kohalike disainerite poekesed ja lõputult ägedat fotomaterjali sinu karantiinipiltidest küllastunud Insta kontole.

Loomulikult saad sa magada siinsamas, sest just Telliskivis on värskelt valmis saanud Hektor Konteinerhotell. Jah, ülihea magamiskvaliteet merekonteinerites – mis võiks olla intrigeerivam? Kui hotelli hommikusöök või lähedalolevad restoranid on ära tüüdanud, too Balta turult mida hing ihkab ja tee hotelli avatud köögis ise söök valmis. Natuke kultuurset ajaveetmist, natuke ajalugu  ja natuke virtuaalseid elamusi – kõik jalutuskäigu ulatuses.

Kasuta hotelli bronnimiseks promokoodi kohalik ja saad toa kätte 65 euroga. Selge see, et hind on odav! Selle raha eest saad muide proovida kuidas on ise ennast hotelli sisse- ja väljaregistreerida. Liigselt ära pabista, meil on pererahvas ka kohal ja ootab!

Hektor on turvaline ööbimispaik. Loe lisa.

Mida teised külalised Hektorist rääkinud on:

Evelyn läbi Facebooki:

Superpõnev keskkond, ühtaegu nii ultramoodne- kui retrodisain.
Avatud köögis võib korraldada mõnusaid ühiskokkamisi ja sööminguid.
Avastamist jagub!

Teele läbi Facebooki:

Midagi hoopis teistsugust! Äärmiselt huvitav ja unikaalne hotellielamus. Jäime külastusega rahule. Soovitame kindlasti ka teistele 

Tauri läbi Booking.com-i:

Unikaalne hotell ja Kvaliteetsed voodid kus super hea magada😴 😊vastuvõtu tüdrukud tekitasid tunde nagu oleks kodus mitte hotellis