Öö

konteineris?

Merekonteiner

20 jala pikkune merekonteiner on standard, mille järgi toimib kogu maailma logistika. Pikkus 5,9 m, laius 2,35 m ja kõrgus 2,39 m tähendab aga ka ligi 12 m2. Pole just palee, aga natukene nupukat planeerimist ning sellesse mahub ideaalselt praktiline duširuum, suur kahekohaline voodi, töölaud, tugitool, telekas, riiulid, nagid… Ühesõnaga kõik, mida hotellitoast ootad. Lisaks kogemus, mida sa mujalt ei saa.

Mõned faktid, mis sind võivad huvitada:

  • Meie voodid on suurusega 160 x 200 ning madratsid on 5-tsoonilise pocket-vedrustusega. Need on valmistatud Eestis.
  • Kogu meie voodipesu on 100% puuvillane ning Ecolabel ja Öko-Tex kvaliteedimärgistega.
  • Voodipesu peseme vastavalt Green Key tingimustele ja Ecolabel märgistusega pesuainetega.
  • Duširuumis olev kogu keha šampoon-dušigeel tuleb ettevõttelt OMA ja see on looduslikest komponentidest valmistatud Eesti toode.
  • Kõik meie valgustid on LED tehnoloogial.

Kuidas me seda tegime?

Terasest merekonteinerid on loodud transpordiks soolases ookeanivees ning on igati  ilmastikukindlad ja uppumatud. Et selles oleks mõnus ja turvaline ööbida, oleme need seestpoolt soojustanud PUR vahuga. Tuleohutuse tagamiseks on vaht omakorda kapseldatud tsementkiudplaadiga ja see omakorda kaetud viimistletud vineeriga. Need neli kihti (terasest väliskiht, vaht, tsementplaat ja vineer) tagavad helisiolatsiooni ja selleks, et löögimüra edasi ei kanduks, on konteinerite vahele jäetud õhkvahe ning paigaldatud kummist puksid. Tube kütavad elektriradiaatorid ning ventilatsioon on soojustagastusega.