Öö

konteineris?

Merekonteiner

20 jala pikkune merekonteiner on standard, mille järgi toimib kogu maailma logistika. Pikkus 5,9 m, laius 2,35 m ja kõrgus 2,39 m tähendab aga ka ligi 14 m2. Pole just palee, aga natukene nupukat planeerimist ning sellesse mahub ideaalselt praktiline duširuum, suur kahekohaline voodi, töölaud, tugitool, telekas, riiulid, nagid… Ühesõnaga kõik, mida hotellitoast ootad. Lisaks kogemus, mida sa mujalt ei saa.

Mõned faktid, mis sind võivad huvitada:

  • Meie voodid on suurusega 160 x 200 ning madratsid on 5-tsoonilise pocket-vedrustusega. Need on valmistatud Eestis.
  • Kogu meie voodipesu on 100% puuvillane ning Ecolabel ja Öko-Tex kvaliteedimärgistega.
  • Ülima magamismugavuse tagavad luksusliku suletäidisega tekid-padjad
  • Duširuumis olev kogu keha šampoon-dušigeel tuleb ettevõttelt OMA ja see on looduslikest komponentidest valmistatud Eesti toode.
  • Päevakoristusega me sind ei tüüta ja see pole ka toahinna sisse arvestatud. Soovi korral teeme aga põhjaliku koristuse (sh voodipesude ja rätikute vahetuse) ja lisame selle eest 15 eurot sinu toa arvele.
  • Tubades on vaid üks 5 liitrine prügikast väiksema olmeprügi ära viskamiseks. Prügi, mida saab liigiti koguda, palume sorteerida mõne sammu kaugusel koridorides olevates sorteerimiskeskustes. Anname prügile uue võimaluse!

Kuidas me seda tegime?

Terasest merekonteinerid on loodud transpordiks soolases ookeanivees ning on igati  ilmastikukindlad ja uppumatud. Et selles oleks mõnus ja turvaline ööbida, oleme need seestpoolt soojustanud PUR vahuga. Tuleohutuse tagamiseks on vaht omakorda kapseldatud tsementkiudplaadiga ja see omakorda kaetud viimistletud vineeriga. Need neli kihti (terasest väliskiht, vaht, tsementplaat ja vineer) tagavad helisiolatsiooni ja selleks, et löögimüra edasi ei kanduks, on konteinerite vahele jäetud õhkvahe ning paigaldatud kummist puksid. Tube kütavad elektriradiaatorid ning ventilatsioon on soojustagastusega.