Hektor Konteinerhotell on ainus hotell Tallinna kesklinnas tõmbekeskuse Telliskivi südames. Hektor õhkab kohalikku vibratsiooni – kõik hotellitoad on taaskasutatud merekonteinerid, mis paiknevad tsaariaegses veduriremondi depoos.

Saa rahvusvahelise kogukonna pereliikmeks, sest pikaajaline peatumine meie hotellis nüüd taas võimalik.

Hektor Container Hotelli hindamatu community liikmena on Sinu käsutuses 24/4 koostöötamise ala, kus on töölauad, mugavad tugitoolid ja kiire internetiühendus. Lisaks on igal liikmel ligipääs meie mugavasse ja hästi varustatud kööki, Tasakaaluruumi, terrassile ning rohealale.

Loomulikult saad ka isikliku toa meie hotellis, mille eest hoolitsetakse samasuguse pühendumusega nagu kõikide teiste hotelliklientide eest, kes meie majas peatuvad.

Hektor Container Hotell mõtleb roheliselt, mistõttu saab sinu tulevases voodikomplektis olema Ecolabel ja Öko-tex kvaliteedimärgistega täispuuvillased voodipesud, mida peseme vastavalt Greenkey tingimustele loodussõbralike vahenditega. Ka sinu enda pesuvahendiks on Eestis toodetud looduslike koostisainetest koosnev Oma Care pesugeel. Iga detail meie hotellis on parema homse nimel läbimõeldud ja jätkusuutlik.

Ja kui tekib tunne, et tahaks ka ülejäänud maailma näha, siis hotelli ümbruses on erinevaid kohvikuid, restorane, klubisid. 3 min kaugusel asuv rongijaam annab võimaluse liikuda ka teistesse Eestimaa piirkondadesse.

Ühe kuu üürihinnas sisalduvad kõik mugavused, sh WiFi ja koristusteenus ning kommunaalkulud.

Anna endast märku, kui tahad meie kogukonda kuuluda!?

Pikaajaline üür Hektoris, Tallinnas.

Toa üüriks palun sisesta enda andmed ning võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust. Võtame kõikide küsitluse täitnud inimestega personaalselt ühendust.
  • DD dot MM dot YYYY
  • Please enter a number greater than or equal to 2.
    Minimaalne periood on kaks kuud.
  • Kas sul on mingi omadus või oskus millega võiksid Hektori kommuuni rikastada?