Kui tahad puhata,

siis lihtsalt puhka!

Puhkus Tallinnas

Hektori Konteinerhotellis oled meie jaoks külaline, mitte klient. Ja me tahame, et just nii sa oma peatust siin mäletaksid. Teeme kõik, et sinu puhkus Tallinnas oleks päriselt puhkus või kui oled tööreisil, siis vähemasti Hektoris veedetud hetked oleksid lõõgastavad.

Fuajee

Tavaliselt on hotellides vastuvõtt. Meie juures astud sa tänavalt õdusasse fuajeesse, mis meenutab pigem elutuba. Sa ei leia siit traditsioonilist vastuvõtuletti. Küll aga on meil väike baar, korralik kohvimasin ja elumugavad diivanid.

Meie juures saad end ise sisse- ja väljaregistreerida, kuid tea, et meie võõrustajad tunnevad end hästi, kui saavad teha seda sinu eest. Loomulikult on meie hotell ligipääsetav ratastooliga ning keegi meie võõrustajatest aitab sind mistahes tekkinud küsimustega ööpäevaringselt. Sa oled ju meie külaline!

Tasakaalutuba

Kui tahad alustada päeva mediteerimise või lihtsalt hommikuste võimlemisharjutustega, tule meie tasakaalutuppa. Vahemikes 05:00-08.00 ja 19:00-00:00 on see avatud kõigile hotellikülalistele lisatasuta. Päevasel ajal saab ruumi rentida privaatseteks üritusteks.

Harjutuste tegemiseks on olemas joogamatid, istumisalused, kott-toolid, kiiged ning kui oled üksi, saad oma muusika või meditatsioonitausta mängima panna bluetooth kõlarist.