Liitu meie tiimiga

Hüppa pardale!

Otsime puhastushaldjaid – mitte lihtsalt koristajaid, vaid häid inimesi, kel kärmed käed ja terav silm. Põhitööks on hotellitubade ja üldpindade korrashoid, kaasnevateks ülesanneteks hoolitsemine taimede ja inimeste eest meie ümber.

Töö on sätitud graafikuga (sh satub nädalavahetusi ja riigipühi), kl 8:30-17. Töövahendid on ergonoomilised ja naha- ning keskkonnasõbralikud. Töötasu katseajal (õpiperioodil) 4 eur/tund, edaspidi vähemalt 4,50-6,50 eur/tund.

Kolleegid on toetavad ja abivalmid, ülemus väga hea inimene.

Võta meiega ühendust juba täna! Ootame Sind, et koos külalislahkuse standardeid ümber teha.

Julia 
Majapidamisjuht
Tel: +372 5656 0870
E-mail: julia@hektorstay.com

 

Hektori eesmärk on luua täiesti teistmoodi hotell. Sellel teekonnal on inimesed, keda seob kindel veendumus, et maailmas, kus on justkui juba kõik tehtud, saab luua midagi ainulaadset.

Avasime Telliskivis aasta alguses uue ägeda ja täiesti teistmoodi hotelli – Eesti (ja tegelikult Euroopa) esimese konteinerhotelli. Meie eesmärk pole külalisi vaimustada vaid ägeda disaini ja uutmoodi majutusega, vaid minna sealt veelgi edasi.

Lisaks merekonteinerite taaskasutamisele hotellitubadena oleme teinud veel loodussõbralikke samme. Loobusime väikestest plastpakendidest vannitubades eelistades taastäitmist uutele toodetele, palume külalistel oma prügi sorteerida ja kanname töövormidena taaskasutatud materjalidest t-särke Reet Ausilt.

Kuulume pidevalt arenevasse ja loomingulisse piirkonda ning tahame olla selle lahutamatu osa pakkudes head und ja toredaid kogemusi kõigile.

Väärtustame säästlikku mõtteviisi, meie kodupiirkonda ja oma kokkuhoidvat tiimi. Tahame, et nii meie külalised kui ka töötajad tunneksid end siin oodatuna ja koduselt. Just nagu külalised ja sõbrad meie endi kodudeski.