Liitu meie tiimiga

Hektori eesmärk on luua täiesti teistmoodi hotell. Sellel teekonnal on inimesed, keda seob kindel veendumus, et maailmas, kus on justkui juba kõik tehtud, saab luua midagi ainulaadset.

Avame Telliskivis aasta alguses uue ägeda ja täiesti teistmoodi hotelli – Eesti (ja tegelikult Euroopa) esimese konteinerhotelli. Meie eesmärk pole külalisi vaimustada vaid ägeda disaini ja uutmoodi majutusega, vaid minna sealt veelgi edasi.

Lisaks merekonteinerite taaskasutamisele hotellitubadena oleme teinud veel loodussõbralikke samme. Loobusime väikestest plastpakendidest vannitubades eelistades taastäitmist uutele toodetele, palume külalistel oma prügi sorteerida ja kanname töövormidena taaskasutatud materjalidest t-särke Reet Ausilt.

Kuulume pidevalt arenevasse ja loomingulisse piirkonda ning tahame olla selle lahutamatu osa pakkudes head und ja toredaid kogemusi kõigile.

Väärtustame säästlikku mõtteviisi, meie kodupiirkonda ja oma kokkuhoidvat tiimi. Tahame, et nii meie külalised kui ka töötajad tunneksid end siin oodatuna ja koduselt. Just nagu külalised ja sõbrad meie endi kodudeski.

 

Sulle, sa imeline inimene, kes sa naudid külaliste võõrustamist, aga oma kodus pole piisavalt võimalusi talendi arenemiseks:

Kui oled ülihea suhtleja, loomult hooliv ja positiivne, maailmavaatelt avatud ja armastav ning tunned hästi meie kodulinna, tule ja alusta seda teekonda koos meiega!

Meil on vaid mõned eeltingimused, mille peale sa innukalt noogutada võiksid:

  • Uued oskused ja teadmised panevad sinu silmad särama?
  • Saad hakkama nii varajase linnu kui ööloomana tegutsedes?
  • Tunned end vabalt nii eesti kui ka inglise keeles?

Võta meiega ühendust juba täna! Ootame Sind, et koos külalislahkuse standardeid ümber teha.

Triin Eljas
Vastuvõtujuht
Tel: +372 58068889
E-mail: triin@hektorstay.com