Tule külla ja…

…jää kauemaks.

Pikaajaline majutus Tallinnas

Meie uus ja omanäoline co-working/co-living kontseptsiooniga konteinerhotell on ehitatud mõeldes ka pikaajaliste üürnike vajadustele ja mugavustele – siin on ühiskasutatav ja täielikult sisustatud köök, co-working ala, joogaruum, külaliste kasutatav pesumasin ja erinevad ägeda disainiga tsoonid kohtumisteks sõprade või kolleegidega. Loomulikult hindame ka privaatsust – iga magamistoa juurde käib oma duširuum ja tualett. Igas toas on ka nutikas ekraanijagamisfunktsiooniga teler, mis lubab sul nautida enda lemmikfilme- ja sarju kasvõi otse voodist. Põhimõtteliselt võid kaasa pakkida vaid puhta pesu ja sokid ja meile kolida.

Meil on vinge veinikaardiga lobby-bar, kust saab nii õhtuseid kokteile kui varajast hommikusööki. Meie residentidele kehtib kogu menüüst 15% soodustus.

Vahetu ja sõbralik atmosfäär, mitmed teised toredad üürilised, sekka hotellikliendid – võibolla just sellist majutust sa otsidki? Kirev, rahvusvaheline ja sõbralik.

Muretu elu otse linna südames kõikide mugavustega.

Pakume tube kolmes hinnakategoorias:

  • 275 eurot kuus (toad on täitunud)
  • 375 eurot kuus
  • 425 eurot kuus

Üürile lisanduvad igakuised kommunaalid 50 eurot. Hinnas on voodipesud-rätikud, dušigeel ja isegi toakoristus iga kümne päeva tagant. Sissekolides tuleb tasuda esimese kuu üür ja tagatisraha.

Võta meiega all oleva vormi kaudu ühendust või astu läbi. Näitame-räägime täpsemalt ja kui meie energiad sobivad, siis tere tulemast konteinerhotelliperre!