Tule külla ja…

…jää kauemaks.

Pikaajaline majutus Tallinnas

Meie uus ja omanäoline co-working/co-living kontseptsiooniga konteinerhotell on ehitatud mõeldes ka pikaajaliste üürnike vajadustele ja mugavustele – siin on ühiskasutatav ja täielikult sisustatud köök, co-working ala, joogaruum, külaliste kasutatav pesumasin ja erinevad ägeda disainiga tsoonid kohtumisteks sõprade või kolleegidega. Loomulikult hindame ka privaatsust – iga magamistoa juurde käib oma duširuum ja tualett.

Meil on vinge veinikaardiga lobby-bar, kust saab nii õhtuseid kokteile kui varajast hommikusööki. Vahetu ja sõbralik atmosfäär, mitmed teised toredad üürilised, sekka hotellikliendid – võibolla just sellist majutust sa otsidki? Kirev, rahvusvaheline ja sõbralik.

Jep, kõik kommunaalid, voodipesud ja rätikud, WiFi ja ihusõbralik dušigeel on hinna sees, samuti toa põhjalik koristamine kord nädalas (tegelikult me palume sul lausa oma magamistuba vahetada, et saaksime seda enne koristamist mõned päevad settida lasta – vaata kodukalt meie COVID19 protokolli). Igas toas on ka nutikas ekraanijagamisfunktsiooniga teler, mis lubab sul nautida enda lemmikfilme- ja sarju kasvõi otse voodist. Põhimõtteliselt võid kaasa pakkida vaid puhta pesu ja sokid ja meile kolida.

Muretu elu otse linna südames kõikide mugavustega ja “all inclusive”.

Üür on 595 eurot kuus, kui kolid sisse vähemalt viieks kuuks. Kui nii pikaks jääda ei soovi on üür 700 eurot kuus.

Helista-kirjuta meile (container@hektorstay.com; +372 6350 061) või astu läbi. Näitame-räägime täpsemalt ja kui meie energiad sobivad, siis tere tulemast konteinerhotelliperre!