Tule külla ja…

…jää kauemaks.

Pikaajaline majutus Tallinnas

Meie uus ja omanäoline co-working/co-living kontseptsiooniga konteinerhotell on ehitatud mõeldes ka pikaajaliste üürnike vajadustele ja mugavustele – siin on ühiskasutatav ja täielikult sisustatud köök, co-working ala, joogaruum, külaliste kasutatav pesumasin ja erinevad ägeda disainiga tsoonid kohtumisteks sõprade või kolleegidega. Loomulikult hindame ka privaatsust – iga magamistoa juurde käib oma duširuum ja tualett. Igas toas on ka nutikas ekraanijagamisfunktsiooniga teler, mis lubab sul nautida enda lemmikfilme- ja sarju kasvõi otse voodist. Põhimõtteliselt võid kaasa pakkida vaid puhta pesu ja sokid ja meile kolida.

Meil on vinge veinikaardiga lobby-bar, kust saab nii õhtuseid kokteile kui varajast hommikusööki. Meie residentidele kehtib kogu menüüst 15% soodustus.

Vahetu ja sõbralik atmosfäär, mitmed teised toredad üürilised, sekka hotellikliendid – võibolla just sellist majutust sa otsidki? Kirev, rahvusvaheline ja sõbralik.

Muretu elu otse linna südames kõikide mugavustega.

Pakume tube hinnaga 400 eurot kuus, millele lisanduvad igakuised kommunaalid 75 eurot.

Hinnas on:

  • Voodipesud ja rätikud
  • Dušigeel, käteseep, WC-paber
  • Pesugeel riietele
  • Toakoristus iga kümne päeva tagant
  • Iganädalased joogatunnid
  • Ligipääs kõikidele hotelli jagatud ruumidele ja aladele

Sissekolides tuleb tasuda esimese kuu üür ja tagatisraha.

Pikaajalist üüri puhul nõuame COVID tõendit kas vaktsineerituse või läbipõdemise kohta viimase kuue kuu jooksul. 

Võta meiega all oleva vormi kaudu ühendust või astu läbi. Näitame-räägime täpsemalt (ka läbi veebi kui sa ei ole parasjagu Tallinnas) ja kui meie energiad sobivad, siis tere tulemast konteinerhotelliperre!