Hektor Konteinerhotell

Uus kesklinna hotell Kalamaja südames

Meie juures peatudes tarbid vähem keskkonda ja rohkem kultuuri. Siit hargneb kaasaegne looming ja Eesti on nii lähedal kui saab: Telliskivi Loomelinnak, Balti jaama turg, Fotografiska, Kalamaja, Vaba Lava teatrimaja, Vanalinn… Ligi sada söögi- ja joogikohta ühel ruutkilomeetril. Tartusse viib rong kahe ning Narva kahe ja poole tunniga. Kui pead lugu kohalikust disainist, siis meie ümbruses on parimad poed. Meie lemmik on lähedal asuv Reet Ausi stuudiopood – disain, mis on nii keskkonnasäästlik kui saab. Just tema käe alt tulid ka meie t-särgid.

Keskkonnasääst on valik, mitte kompromiss mugavustelt. Meie voodid on ülimugavad ja täispuuvillane (Ecolabel!) voodipesu on pestud vastavalt Green Key tingimustele. Me ei toppinud vannitubadesse erinevaid ühekordseid tualett-tarbeid, kuid kõige olulisem – kogukehašampoon – on valmistatud Eestis looduslikust toorainest. Teame Tallinna kui sihtkoha puudust: liiga palju pilviseid päevi. Aga meie juures tõmbad kardina eest ja näed just sinu jaoks siia toodud päevavalgust, mis paistaks kui pilvi ees poleks.

Disain. Kogemus. Õlg-õla tunne. Detailid. Meie personal ei triigi sinu särki, kuid oskab anda selliseid soovitusi Tallinna kohta, mida sa isegi TripAdvisorist ei leia. Kui tunned nagu tahaks kookonist välja ronida, kuid ainult ühe jalaga, siis ruumikad eluruumid on kõigi külaliste päralt: tasakaaluruum, fuajeebaar, köök, lugemisnurk – jep, kõik õdusad alad on meil olemas.

PS! Kesklinna hotell Hektor ei propageeri töönarkomaanlust, kuid austame oma erivajadustega külalisi: meil on avatud kontor, hea kohv ja kiire internet, et saaksid vajaliku kiiresti või omas tempos korda ajada.