What the Hek?

Telliskivi Loomelinnak

Telliskivi Loomelinnak koos ümbritseva Kalamaja ja Balti Jaama turuga on üks Tallinna tuiksoontest, mida soovitavad külastada kõik giidid. Hektor asub otse selle keskel ehk misiganes suuna sa hotellist välja astudes võtad – tõenäoliset jõuad sa paari sammuga millegi põneva keskele.

Vaata meie soovitusi

What the Hek?

Meie lähiümbrus areneb sellise kiirusega, et kõigel silma peal hoidmine on väljakutse isegi kohalikele. Et leiaksid üles parima ja põnevaima, oleme selle kokku kogunud kaardile “What the Hek?”. Need paigad Hektori naabruses on meie ja meie külaliste lemmikud – kohad kuhu ise alati hea meelega tagasi läheme. Uuendame kaarti kaks korda aastas – küsi julgelt endale päris oma eksemplar.

Tallinna giidid

Mida teha? Mida vaadata? Kui Tallinn on sinu jaoks uus, siis siin on mõned sisukad ülevaated, kuhu suunduda.

Ühistransport ja parkimine

Lennujaamast või bussijaamast tulles sõida trammiga number 4 Hobujaama peatusesse ja seal istu trammile number 1 või 2, mis toovad sind Telliskivi peatusesse. Meie sissepääsuni on sealt umbes kakskümmend sammu. Rongiga Balti Jaama tulles hoia vasakule, möödu turust ja juba näedki meie maja (2 minutit jalutamist). Hotelli peasissepääs asub Telliskivi Rimi vastas. 

Kui tuled autoga, võta siht Telliskivi 62 peale. Parkimine meie ümbruses on tasuline, kuid tund parkimist on parkimiskellaga maja ümber tasuta. Meile lähimad Euro Pargi parkimistsoonid on EP92 ja EP110.

Tuled rattaga? Väga vinge! Sinu rattale leiame parkimiskoha majas sees!