Öö hostelis?

Soodne majutus Tartus

Hektor Hosteli toad

Hektor Design Hostelis pakume Sulle laia tubade valikut, et võiksid leida just enda jaoks kõige sobilikuma variandi – tuled Sa üksi, sõpradega, perega või lemmikloomaga. Tutvu meie toatüüpidega, vali endale sobiv toa mahutavus ning tee enda jaoks nutikas valik! Sinu soodne majutus Tartus – ööbi targalt – vali Hektor Design Hostel.

Kui otsid ühele inimesele ööbimiskohta, siis meil on pakkuda mitmeid variante, et leiaksid just endale kõige sobivama. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot
alates31€
alates41€

Hektor Design Hostel pakub reisivatele sõpradele või paaridele mugavaks ööbimiseks mitmeid võimalusi. Vali ühe-, kaheinimese & narivoodite vahel, et leiaksite enda jaoks selle kõige nutikama valiku. Igal toal privaatne vannituba. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot

Olete 3-liikmeline pere või 3 sõpra, meie tubadevalik annab Teile võimaluse leida enda jaoks kõige nutikam ööbimislahendus. Valige ühe- & kaheinimese voodite vahel ning privaatsete vannituba garanteeritud, et leiaksite kõige taskukohasema & mugavama variandi. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot
alates54€