Öö hostelis?

Soodne majutus Tartus

Hektor Design Hostels

Hektor on kontakti- ning võtmevaba. Hostelisse ja tubadesse pääseb iga külaline enda privaatse uksekoodiga, mille võõrustaja sulle edastab. Koodid kehtivad alates kell 15:00 saabumispäeval ning aeguvad lahkumispäeval kell 12.00.

Hosteli tubadega samal korrusel asub maja ühisköök, millele on ligipääs kõigil meie külalistel. Lisaks on kõigil võimaliku kasutada ka maja pesupesemise ruumi ja jõusaali. Hostelil on enda kinnine autoparkla, millele ligipääs on võimaldatud kõikidele hosteli klientidele. Parkla värava avamise informatsiooni saab iga klient koos broneeringu kinnitusega.

Hostelitubade saadavuse kontrollimiseks ning broneerimiseks palume kasutada kodulehe broneerimissüsteemi. Ärikliendi ja grupibroneeringute päringud palume edastada info@hektorhostels.com ning Teile vastatakse E-R kl 9-17.00

NB! Saabumispäeva broneeringuid on võimalik teha kuni kell 23:59, pärast seda tehtud broneeringud on järgmise päeva saabumisega ning koodid hakkavad tööle kell 15:00.

.

Hektor Design Hostel pakub reisivatele sõpradele või paaridele mugavaks ööbimiseks mitmeid võimalusi. Vali ühe- ja kaheinimesevoodite vahel, et leiaksite enda jaoks selle kõige nutikama valiku. Igal toal privaatne vannituba. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot
alates41€

Olete 3-liikmeline pere või 3 sõpra, meie tubadevalik annab Teile võimaluse leida enda jaoks kõige nutikam ööbimislahendus. Valige ühe- ja kaheinimese voodite vahel ning privaatsete vannituba garanteeritud, et leiaksite kõige taskukohasema & mugavama variandi. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot
alates54€

This website uses cookies to improve performance and enhance your user experience. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more. Accept?