Avasta Tartu

Linn täis häid mõtteid

Uus ja värske Tartu

Ülikoolilinnas Tartus leidub igaühele midagi ning üritused Tartus on mõeldud kõikidele: lastega peredele, intellektuaalidele, seljakotiränduritele, armunud paaridele, kunsti- ja kultuurihuvilistele. Alati on põhjust tagasi tulla, kas või lihtsalt selleks, et oma suhteid Tartu vaimuga soojana hoida.

Kus elab Tartu vaim? Seda ei tea täpselt keegi, kuid tema lähedust võib tunda mujalgi kui ülikoolis – Supilinnas, Toomemäel, mõnusates väikestes kohvikutes. Tartu on alati olnud Eesti vaimne pealinn: laulupeo häll, Eesti teatri ja riigi sünnikoht. Oma vaimse ja boheemlasliku õhkkonna on linn säilitanud tänaseni. Aeg voolab Tartus kiirustamata.

Tule ja naudi tudengilinna melu!

Meie hea naaber – Aparaaditehas

Üks Tartu kiiremini arenevaid piirkondi. See universaalne kultuuritehas ühendab endas loomingulised ettevõtjad, kunstnike stuudiod, disainerite ateljeed, kaubanduse ja meelelahutuse. Siin on kolm restorani, kaks kohvikut, siin tegutseb pika ajalooga Müürilille täika ja veel pikema ajalooga Trükimuuseum ning koha on leidnud paljud põnevad väikepoed.

Kohtume tehases!

Shopping, meelelahutus & toit

  • Värske pätsi traditsioonilist Muhu leiba saad osta otse Muhu Pagaritelt
  • Tõelisi Itaalia maitseid & kokakunsti tutvustab MyItaly
  • Värskendavaid & naturaalseid õllesid, veine ja muid häid jooke võid leida SIP õlle- ja veinipoest
  • Värskelt röstitud ubadest kohvi saad nautida Tartu Coffeeling‘us
  • Eesti disaini Eesti disaineritelt leiad NOOSist
  • Jätkusuutlik mood on uusim trend ja kättesaadav poes slow
  • Kõht on tühi? Süüa pakuvad näiteks Aparaat ja Trikster Tihane

Lisaks kõigele kõnnib Aparaaditehases ja Hektoris ringi üks huvitav kassihärra – Johannes Gutenberg, Trükimuuseumi ametlik kiisu & kõigi teiste lemmiktegelane.

This website uses cookies to improve performance and enhance your user experience. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more. Accept?