Hektor apartments

Üürikorterid Tartus

 

Otsid üürikorterit Tartus?

Meie multifunktsionaalses majas on lahendus just Sulle kui soovid üürida korterit Tartus üksi või kahekesi!

Paiknedes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Tartu vanalinnast, Toomemäest, Maarjamõisa Polikliinikust, Balti Kaitsekolledžist, jpt – ning asudes Aparaaditehase kõrval, on meie kööginurga & mugavate vooditega üürikorterid täiuslikuks elukohaks Tartus.

Üürikortereid Hektoris vahendab Raar Kinnisvara. Võta ühendust!

Keijo Voika

E-mail: keijo@raar.ee
Telefon: +372 524 8244

Kui otsid ühele inimesele ööbimiskohta, siis meil on pakkuda mitmeid variante, et leiaksid just endale kõige sobivama. Vali ühe-, kaheinimese- & narivoodikoha vahel, privaatse & jagatud vannitoa vahel, et saaksid leida enda jaoks kõige nutikama valiku. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot

Hektor Design Hostel pakub reisivatele sõpradele või paaridele mugavaks ööbimiseks mitmeid võimalusi. Vali ühe-, kaheinimese & narivoodite ning privaatse/jagatud vannitoa vahel, et leiaksite enda jaoks selle kõige nutikama valiku. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot

Olete 3-liikmeline pere või 3 sõpra, meie tubadevalik annab Teile võimaluse leida enda jaoks kõige nutikam ööbimislahendus. Valige ühe- & kaheinimese voodite vahel ning privaatsete või jagatud vannitubade vahel, et leiaksite kõige taskukohasema & mugavama variandi. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot

Need toatüübid tõestavad, et 4 inimesega koos reisimine saab olla mugav & taskukohane samal ajal. Olete grupp sõpru või 4-liikmeline pere, need toad pakuvad teile kõige nutikamaid lahendusi. Valige ühe-, kaheinimese- & narivoodite vahel vastavalt oma vajadustele. Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot

Soovime tõestada, et ka suure grupiga reisimine saab olla mugav, olete grupp sõpru või väike korvpallimeeskond. Valige erinevate tubade & korterite vahel, et mahutada kuni 8 inimest kõige mugavamalt Teie kõigi jaoks! Sinu soodne majutus Tartus!

Rohkem infot