Mis on disainhostel?

Disainhostel Tartus

Disain paljale silmale

See on ilma pingutuseta saavutatud kombinatsioon traditsioonilisest hosteliteenusest koos nutikate lahendustega nii visuaalses kui ka praktilises kogemuses.

Visuaalsest perspektiivist on Hektor täis kunsti & disaini, sest nii väliselt kui sisemiselt on maja hästi läbimõeldud & planeeritud meisterlike artitektide poolt büroost KAMP Arhitektid, partneri & arhitekti Jan Skolimowski eestvedamisel. Graafilise ja sisedisaini elemendid on loodud talendika disaineri käe läbi stuudiost Tuumik Graphic Design, Hr. Martin Eelma, kes on pärit meie naabrusest – Aparaaditehasest.

Kaunis sisegraafika on kõrgeima kvaliteediga teostanud kunstnikud stuudiost Stencilit, samuti Aparaaditehasest. Nagu kirss tordi peal on geniaalsed tänavakunsnikud rühmitusest Multistab jätnud oma märgi Hektori keldrikorrusele. Ja veel, meie tubade seintel ripuvad Ahti Sepsivarti kunstiteosed ja mitmed unikaalsed mööblilahendused meie majas on toodetud Eesti iseseisvate mööblitegijate poolt spetsiaalselt Hektori jaoks.

Teenuse disain

Mõeldes meie majas pakutavale praktilisele kogemusele on Hektori hosteliteenus disainitud selliselt, et oleks võimalik pakkuda nutikaid lahendusi meie külalistele nii tubade valikus, toasisestes lahendustes kui ka majasisestes lisateenustes.

  • Peatu meie juures nii kaua, kui soovid – 2 päeva, 2 nädalat või 2 kuud. Me pakume nii lühi- kui ka pikaajalist majutust privaatsetes tubades & korterites, et võimalikult hästi sobituda Teie vajadustele.
  • Meie lai tubadevalik koos erineva mahutavusega annab Sulle valikuid kui tuled üksi, partneriga, perega või paljude sõpradega – me leiame Sulle kõige sobivama lahenduse.
  • Mugav magamiskoht on väga oluline. Ühe-, kahekohalised- ja narivoodid – me leiame Sulle kõige sobivama & mugavama magamisaseme kui tuled üksi, koos partneriga või isegi väikse beebiga.
  • Me pakume privaatsust ka kommuunis. Enamustel meie tubadel on privaatne vannituba ja isegi jagatud vannitoaga korterites tagab Sinu turvalisuse privaatne magamistuba.
  • Enamus meie tubasid on varustatud väikse kööginurgaga, kuid lisaks sellele on maja esimesel korrusel avatud ühisköök, kuhu on kõik külalised oodatud küpsetama & kokkama. Ühisköögis on ahi, mikrolaineahi, pliit, külmik, nõudepesumasin, veekeetja, küpsetusvahendid & söögiriistad.
  • Meie maja on varustatud ka lisamugavustega, et pakkuda Teile veelgi mugavamat & meeldivamat majutust Hektoris. Sa võid treenida moodsate vahenditega jõusaalis, leida oma sisemist rahu joogaruumis, nautida kuuma leili saunaruumis, pesta & kuivatada oma riideid selvepesulas, mängida lauajalgpalli või pidada filmiõhtuid lounge’is, või lugeda mõnda vana head raamatut raamatukogus Hektor Cafe’s.