Hektor Design Hostel

Sinu majutus Tartus

Hektor Design Hostel on elavas ülikoolilinnas Tartus nagu sõõm värsket õhku. Paiknedes 1950ndatel ehitatud kaubandus- ja laopindadel, mis on nüüd muudetud kutsuvateks & hubasteks elamispindadeks koos lisamugavustega, suudame pakkuda igat tüüpi reisijale sobivat majutust Tartus. Ruumi tark kasutus, ökonoomsete materjalide kasutamine & unikaalne disainilahendus kombineeritud algupärase arhitektuuriga loovad maja täis nutikaid lahendusi – see on koht, kus traditsiooniline hosteliteenus kohtub värske & funktsionaalse disaini, mugavuse ja privaatsusega.

Meie multifunktsionaalses majas majutus Tartus on mugav ja hubane – moodne jõusaal ja joogaruum, et kasvatada füüsilist & vaimset jõudu; lounge lauajalgpalli & projektoriga filmiõhtute korraldamiseks; saun, pesuruum ja täisvarustusega ühisköök; ning muidugi täisteenindusega kohvik Hektor Cafe koos raamatukoguga maja esimesel korrusel.

Miks uut tüüpi hostel?

Hektor Design Hostel on butiik, loodud, et pakkuda uut sorti teenust meie turul – kombinatsiooni hotelli kvaliteedist ja hosteli hindadest – eriline toode iseenesest. Meie missioon on tõestada, et taskukohast majutust Tartus saab pakkuda ka mugavalt, moodsalt & kvaliteetselt, mis muudab Hektori täiuslikuks ööbimiskohaks igat sorti rännumehele. Ja tänu maja mitmekülgsusele, suudame majutada nii lühiajalist- kui pikaajalist külalist – peatu meie juures täpselt nii kaua, kui Sul on vaja!

Puhastasime kunagise kaubabaasi suursuguse hoone kõigest ebavajalikust, mis 60 aasta jooksul oli tema külge tekkinud ning riietasime ta soliidsesse grafiithalli ülikonda. Nimeks sai Hektor. Siseruumides säilitasime nii palju kui võimalik algset maskuliinset ruumi mis kunagi ehitati silmas pidades suuri ja raskeid kauba koguseid. Omalt poolt lisasime vaid selgelt tajutava mustvalge graafika, et sa kunagi ära ei eksiks. Loodan, et naudid oma puhkust Hektoris.

Jan Skolimowski – arhitekt & partner, KAMP arhitektid